Tahmin Edin Fransızca Öğrenmek

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.20 TL
  • Boyut 6.5MB
  • Version 1.1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma DOMOsoft
Çocuğunuza yeni bir dil öğretmek istiyorsanız bu dili Fransızca olarak seçtikten hemen sonra bu oyunu mutlaka indirin.

  Hem küçükler hem de büyükler oyun yolu ile bilgileri çok daha kolay ve rahat bir şekilde öğrenirler. Bunun sebebi oyun oynarken bilgilerin farkında olmadan beyne işlemesidir. Bu durum özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların üzerinde bolca uygulanmaktadır. Çocukların yeni bir dili öğrenmesi de oyun yolu ile çok daha kolay hale gelecektir. Bu oyunun amacı çocuklara Fransızcayı kolay ve eğlenceli bir şekilde öğretmek. Çocuklar bu oyunu oynarken sadece Fransızcayı öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda gelişim alanlarını da destekleyecekler. Çünkü bu oyunun içinde çocuklardan eşleştirme, çıkarma, seçim yapma gibi işlemleri yapmaları istenecek. Çocuklar verilen bilgileri kullanarak işlem yapacaklar. Bu da onların gerçek anlamda kendilerini geliştirmesini sağlayacak. 

 Çocukların yepyeni bir düzen ile karşılaşacağı bu kaliteli oyun onların vazgeçilmezi olacak. Her yönden yararlı olan bu harika oyunda çocuklar Fransızcayı da kısa sürede öğrenme imkanına sahip olacaklar. Bu oyun çocukları eğlendirirken bir şeyler öğrenmesini de sağlayacak. Ebeveynler tarafından da beğenilen bu oyunun içinde pek çok sürpriz özellik de bulunmaktadır. 

 Fransızca öğrenmek, akıcı bir şekilde konuşmak işte bu kadar kolay. Şimdi sıra sizde hemen bu mükemmel oyunu indirin ve çocuklarınız eğlenerek Fransızca öğrensinler. Sakın geç kalmayın. 

Tahmin Edin Fransızca Öğrenmek indir